Kuriu papuošalus, vertinančioms individualumą ir moteriškumą

Esu Irena, prekinio ženklo PAPUOŠALŲ KARALYSTĖ įkūrėja. Jau ne vienerius metus domiuosi papuošalų kūryba iš natūralių medžiagų, kol tas domėjimasis peraugo į stiprią meilę išskirtinėms stiliaus detalėms.

Papuošalai neturi užgožti tos, kuri juo puošiasi, priešingai – išryškinti ir pabrėžti jos grožį, suteikti pasitikėjimo savo žavesiu. Todėl renkuosi medžiagas, artimas natūralioms gamtai, nors šiais technologijų laikais tai beveik neįmanoma. Tam, kad išgauti iš mineralo reikiamą spalvą, formą ,spindesį –  neišvengiamai turi prisiliesti ne tik žmogaus rankos, bet ir mašinos. Įkvėpimo ieškau gamtoje, kelionėse, senoviniuose paveiksluose, istorijoje.

Kiekviena iš mūsų turi kūrybinių minčių ir idėjų, tam kad būtų jas lengviau įgyvendinti ir pasiūlyti klientėms, nusprendžiau pristatyti 5 priežastis, kodėl verta įsigyti rankų darbo papuošalus.

1 priežastis. Įsigydami rankų darbo papuošalą, įgyjate 100% išskirtinumą

Tai reiškia, kad du identiški rankų darbo papuošalai neegzistuoja. Jie gali būti vizualiai panašūs vienas į kitą, tačiau tikrai bus skirtumų parenkant spalvas arba kažkokias ypatingas detales. Tikėkite manimi, pirkti rankų darbo papuošalą ir žinoti, kad toks yra vienintelis pasaulyje -tikrai verta! Juo labiau – kiekvienas sukurtas ne tik rankomis, bet ir širdimi!

2 priežastis. Rankų darbo papuošalai visada pritraukia kitų dėmesį

Norite būti pastebima tarp visų kitų žmonių? Tai padės jums rankų darbo papuošalai. Taip, jie visada pritraukia dėmesį, net jei patys yra nedideli. Pakanka įsisegti sagę į švarką ir jūs jau išskirtinė!

3 priežastis. Rankų darbo papuošalai atnaujina jūsų įvaizdį

Brangi suknelė ar biuro kostiumas tikrai suteiks jums reikiamą įvaizdį. Tačiau pagrindinis dėmesys skiriamas detalėms – aksesuarams, kurie papildo ar pabrėžia jūsų suknelės grožį ir jus! Tikriausiai turite suknelę, kurią jau vilkotės į vieną ar net kelis renginius. Jums atrodo, kad ateityje jos nebegalima vilkėti, nes jūs jau buvote joje pasirodžiusi prieš savo draugus ar kolegas? Tačiau verta pakeisti keletą detalių, pavyzdžiui, originalių, rankomis pagamintų papuošalų – apyrankę, sagę ar kaklo vėrinį ir jūs atrodote visiškai kitaip! Tai taikoma ne tik vakariniams drabužiams, bet ir kasdienių rūbų spintai. Pasirinkdama skirtingus aksesuarus pastebimai atnaujinate savo įvaizdį.

4 priežastis. Rankų darbo papuošalai yra puiki dovana moteriai, turinčiai „viską“

Kartais labai sunku parinkti dovaną ypatingai progai. Tokiu atveju galite rinktis rankų darbo papuošalą. Svarbiausia, kad mergina ar moteris, kuriai jūs pateiksite tokią dovaną, tikrai tai įvertins! Ir jūs, jos akimis, atrodysite kaip žmogus, turintis kūrybinį požiūrį dovanų parinkimo klausimu.

5 priežastis. Galimybė sukurti papuošalus pagal užsakymą

Galimybė įsigyti ne tik pagamintą aksesuarą, bet ir užsisakyti kažką ypatingo, pavyzdžiui, iš nuotraukos, kurią radote internete. Rankdarbiai – tai galimybė dalyvauti kuriant savo aksesuarą, jei ne savo rankomis, bent jau savo idėjomis.